S dětmi ke svobodě

Koučink

LIFE KOUČINK

Pomohu vám odhalit a odstranit bloky, které vám stojí v cestě, a naučím vás, jak využívat svou vnitřní sílu k dosažení svých podnikatelských i osobních cílů.

Neexistují žádné limity, kromě těch,

které si nastavíme sami.

A ty společně odstraníme 🙂

Při koučinku můžeme řešit např.:

Jak koučink probíhá

Při práci kombinuji techniky a metody,

střídám koučování & mentorování.

Hledám nejefektivnější cestu pro váš přirozený úspěch a růst.

  • Hned po zaplacení dostanete e-mail s informacemi.
  • Následně si rezervujete termín první 60timinutové konzultace, na které se společně podíváme do hloubky vaší duše.
  • V daný termín vám pošlu odkaz na připojení dle dohody (ZOOM, Google meet, messenger..)
  • Setkáme se online přes videohovor (Zoom, Google meet, messenger), ve výjimečných situacích je možný telefonní hovor.
  • Půjdeme pomalu a s lehkostí pouze tak, jak vám bude vyhovovat a jak nám vaše „hlava“ dovolí.
  • Zjistíte, jaké překážky, bloky či limity (které možná sami nevidíte) vám brání k dosažení úspěchu a také jak s nimi efektivně pracovat a hlavně, jak je překonat jednou provždy.
  • Dostanete doporučení přímo pro vás a vaši současnou situaci a sami se rozhodnete pro kroky a strategii, které vám budou dlouhodobě vyhovovat a pomáhat vám na vaší cestě k úspěchu.
  • Získáte jedinečný prostor pouze pro sebe a svoji cestu k vašemu bezpečnému, ale stabilnímu růstu.

Balíčky koučinku

1 hodina

1 x 60 min

5.000,- Kč

4.500 Kč

3.719,- bez DPH

3 hodiny

3 x 60 min

9.000,- Kč

8.100 Kč

6.694,- bez DPH

5 hodin

5 x 60 min

15.000,- Kč

13.500 Kč

11.157,- bez DPH

Zvýhodněná cena platí pouze do 31.7.2024
v objednávce je nutné zadat kód pro uplatnění slevy.

KÓD: LETO2024

Petra Trnková

Koučka & mentorka

se specializací na business a online marketing.

Ukazuji podnikatelkám, jak propojit intuici s efektivními strategiemi online byznysu, vedoucí nejen k prosperujícímu podnikání v souladu s naší pravou esencí, ale také k hluboké osobní transformaci.

S klientkami pracuji na nastavení efektivních a skvěle fungujících strategií v souladu s naší hlubokou vnitřní moudrostí a jedinečnou energií každé z nás.

Reference

"S Petrou je radosť spolupracovať. Už niekoľkokrát som sa presvedčila, že sa na ňu môžem plne spoľahnúť a v prípade potreby obrátiť. So všetkým, čo v mojom procese online podnikania priebežne potrebujem, mi vie pomôcť a snaží sa nájsť efektívne, ale pritom jednoduché riešenie. Čo ale oceňujem úplne najviac, je jej ľudskosť. Keďže sa veľa vecí ešte len učím, veľmi mi pomáha, že pracujem práve s Peťou, ktorá mi vie poradiť nielen technicky, ale ešte ma popritom aj motivuje a podporuje, takže sa aj vďaka nej cítim v pre mňa nových oblastiach sebavedomejšie. Peti, ďakujem!
Oli
www.dovolenka-pri-mori.sk
Na začátku svého podnikání přede mnou stojí mnoho překážet. Ať už se jedná o srážky s technikáliemi nebo psychické. S těmi psychickými si poradím sama, ale ty technické mi pomáhá řešit Peťka. Vždy když jí napíšu, odpoví a poradí mi. Jsem více v klidu když vím, že mám podporu v mentorovi jako je ona. Jako koučka je úžasná a když teď nad tím přemýšlím, svěřila bych jí s klidem i ty problémy psychické :-)A jsem přesvědčená, že by věděla co napsat, aby mě to zvedlo ze židle 🙂 VELKÉ DÍKY
Niki
online podnikatelka
S Petrou jsem si domluvila individuální konzultaci na dvě různá témata. Důvodem bylo, že jsem potřebovala nestrannou a zkušenou radu někoho, kdo se nesnaží nic prodat a má sám zkušenosti, prostě v tom umí chodit líp než já. Konzultace byla ve velmi přátelském duchu a s možností se přeptat i dvakrát na stejnou věc, pokud ji člověk nechápe napoprvé. Petra trpělivě vysvětlí, přidá i svou zkušenost a nasměruje k dalším krokům nebo službám, které danou záležitost vyřídí. Petro, děkuju, už mám zase o kousek jasněji a díky tobě zjišťuju, že se ve světě peněz není čeho bát.
Jana Streichsbierova
podnikatelka - úspěšně do penze
S Petrou jsme prokonzultovali spoustu témat. Konzultace byla moc příjemná a přátelská. Děkuji ti, Péťo, za tvůj čas a za zodpovězení některých mých "zapeklitých" otázek ohledně podnikání a otevření obzoru. Srozumitelně mi vysvětlila některé náhledy. Děkuji
Hanka Barochová
online podnikatelka
Peti po pár společných sezeních vím, že máš co předat dnešní možnosti jsou skvělé. A je fajn, že nemusíme opakovat začátečnické chyby stále dokola, díky lidem jako jsi ty. Ať se Vám společné všem tahle cesta vydaří
Sabina Vytisková
finanční poradkyně
Díky konzultaci s Petrou Trnkovou do mého života vstoupil větší klid. Jako začínající podnikatelce v rukodělné tvorbě mi dala odpovědi na otázky nejen ohledně cenotvorby, ale i celkového uchopení mého podnikání. Praktické rady do začátku jsou to nejcenější na této cestě.Petra je velmi vnímavá a dokáže se na Vás skvěle naladit, proto vřele doporučuji každému, kdo stojí na startu a trochu v tom tápe.
Katerina Kaluginova
artplstirna
Petro, moc děkujeme za dnešní online konzultaci týkající se rozjezdu a formy podnikání ve třech. Odhalila jsi nám pár věcí, o kterých jsme nevěděly. Díky za tvůj empatický a odborný přístup 🙂
Lucie Jungerová
tajemstvivedomezeny.cz
Ahoj Peti, moc dekuji za cas straveny s tebou, za tve rady a vhledy 🙂. Porad ve me dozniva energie ze setkani a jeste nejakou dobu bude. Je to krasa a moc dekuji, za vse i za nabidku byti me oporou. Ty jsi jiz velky kus cesty usla a jsi pro me inspiraci. Je pro me velmi uklidnujici slyset, ze obavy, strachy ci limity, ktere pocituji v zacatku v podstate zaziva kazdy a jde to zvladnout, naucit se a prekonat to. Dekuji, dekuji, dekuji. A jsem obrovsky vdecna 🙂
Pavla Rusňáková
podnikatelka
Spolupráce s Petrou mě bavila a těšila, její energie je příjemná a povzbuzující. Je to inspirativní a nápaditá žena. Její pomoc s webem byla přínosná a časově přizpůsobená mým i jejím časovým možnostem. Petru vřele doporučuji.
Olča Pechová
podnikatelka - pomoc pečujícím osobám
Konzultace s Petrou byla nejen inspirativní, ale také praktická. Ukázala mi, jak mohu propojit svou vášeň pro cestování a práci z jakéhokoli koutu světa s vzděláváním mého dítěte. Její návrhy na využití digitálních nástrojů a online zdrojů pro domácí vzdělávání byly nepostradatelné. Je skvělá a inspirativní žena a úspěšná online podnikatelka, od které se budu ráda učit a inspirovat i nadále.
Bára Sedláková
začínající online podnikatelka, matka 2 dětí
Setkání s Petrou zcela změnilo náš přístup k domácímu vzdělávání. S její pomocí jsme objevili, jak může být učení zábavné a přitom efektivní, a jak se dá vytvořit prostředí podporující neustálý růst a rozvoj. Její schopnost propojit business strategie s výchovou a vzděláváním je jedinečná a velmi inspirativní. Netušili jsme, že je mnoho tak rozmanitých cest vzdělávání i podnikání.
Michala Dlouhá
výživová poradkyně, matka 2 dětí
Petro, děkuji za velmi přínosnou konzultaci! Problém, či spíše blok, který komplikoval moje podnikání, jsi dokázala během krátké doby rozklíčovat a nastínit možné řešení. A nejen to. Během našeho velmi podnětného rozhovoru vyplulo na povrch několik dalších otázek a ty ses mi pak věnovala ještě i nad rámec konzultace, abych měla vše v pořádku vyřešené. Ohromně mi to pomohlo, děkuji!
Marta Ptáčková
hudebkawolfgang.cz
Společné setkání na téma "Jak podnikat s dětmi po boku" bylo velmi příjemné, inspirativní a přátelské. Nejsem úplně plánovací typ ala co bude za rok. Ze všeho nejvíce mě sezení nakoplo k vytvoření ročního plánu. Od Peti jsem dostala dárek plánovač, který budu doufám 🙂 využívat. Peti sezení se mi moc líbilo, bylo to velmi příjemné.
Jana Klaudingerová
online podnikatelka - numerologie
Život mi do cesty poslal další úžasnou ženu Petru Trnkovou. Měly jsme spolu motivující rozhovor, probraly jsme domluvené téma a během rozhovoru jsem došla k překvapujícím závěrům, které mě posunou na mé cestě o kus dál. Děkuji za motivaci a příjemnou atmosféru. ⚡️
Petra Vacková
podnikatelka

Objednávka