S dětmi ke svobodě

S dětmi život nekončí, ale naopak začíná …

Podnikám s dětmi po boku…to je cesta, kterou jsem hledala 🙂

Je to téměř 16 let, co se nám narodil první syn a já v té tobě měla pocit, že všechno skončilo. Teď už jen práce, která nedává smysl, peníze, které je potřeba vydělat, abychom mohli platit účty. Hypotéka, rozestavěný dům, malé dítě, které nám roste před očima. A život nám utíká mezi prsty.

To je vážně všechno? Tohle je to, proč jsme tu?

 

Tak to tedy ne…já chci víc, já potřebuji víc, já mám na víc…

Začala jsem oficiálně podnikat, vůbec to nebylo snadné. Plácala jsem se, peněz moc nebylo, dům najednou vypadal jako strašidelný hrad. Bylo potřeba něco změnit.

Pak jsme udělali spoustu změn, dům jsme prodali, koupili pozemek a začali stavět jiný…tentokrát již se spoustou zkušeností. V té době se narodil druhý synek. Založili jsme s manželem stavební firmu, koupili bagr a začali dělat věci jinak. To všechno se dělo během dvou let.

 

Život tak nějak plynul…

…narodil se třetí chlapeček. Firma funguje, máme se dobře, vše se zdá být v pořádku. Já ale pořád nejsem spokojená. Pořád mám pocit, že to ještě není všechno, po čem toužím. Že mi stále něco chybí.

 

Rozhodla jsem se investovat peníze do svého dalšího vzdělání,

otevřela brány online světa a zjistila, že to je to, co mi v životě chybělo.

Najednou cítím, že jsem tam, kde jsem měla být už dávno.

Cítím energii, když tvořím, zapomínám na svět kolem sebe. Když jsem se „svými ženami“ vím, že jsem na správném místě, vím, že naplňuji svoje poslání.

 

A jak to souvisí s dětmi?

Mám je kolem sebe, tvoří se mnou. Naplňují můj život láskou a radostí. Ukazují mi, jak je život krásný. Díky nim se vracím do bezstarostnosti. Díky nim vidím, jak jsou věci snadné. A díky nim vnímám, jak je nutné se rozvíjet, nezůstat stát na místě. Vzdělávat se a nezakrnět.

Kluci jsou dneska na domácím vzdělávání, mám je stále po svém boku a cítím, že to je přesně ta cesta, kterou jsem hledala.

Pokud po takové cestě toužíte také, bude mi potěšením podělit se o naše zkušenosti, rady a tipy, co je třeba udělat pro domácí vzdělávání, jak probíhá proces a především o slasti a strasti této svobodné cesty.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně domácího vzdělávání, můžete si rezervovat termín konzultace a já vám povím vše, co vás bude ohledně tohoto tématu zajímat 🙂

Rezervace termínu konzultace ZDE

 

s dětmi ke svobodě

 

 Svoboda, cestování, dětský smích, vzdělávání, ženská energie, ….

Vím, že naplňuji svoje poslání a jsem šťastná.

 

PS: je to náročné, ale já nemám ráda snadné věci. Potřebuji výzvy a potřebuji ve svém životě to nejlepší. Nikdy se nepokojím s průměrností a nikdy nechci být tam, kde jsou davy…vždycky hledám vlastní cesty.

 

Učím se od nejlepších, abych i já mohla předávat to nejlepší… svým dětem i svým ženám 🙂