S dětmi ke svobodě

KONZULTACE

Nabízím konzultace ohledně možností domácího vzdělávání, unschoolingu, sebeřízeného vzdělávání. Nejsem učitelka, psycholožka ani terapeutka, jsem však matka tří kluků na domácím vzdělávání. Mám zkušenosti s klasickým školským systémem a přechodem na domácí vzdělávání až k sebeřízenému vzdělávání, unschoolingu a wordschoolingu. Tohle téma je mojí vášní a naplňuje mne šíření informací o alternativních metodách vzdělávání u nás.

Zároveň jsem vyslechla mnoho příběhů a se svými klientkami prožila mnoho situací, vycházím tedy ze zkušeností svých i dalších rodin, které se touto cestou vydali, nebo vydat chtěli.

Na konzultaci řešíme např.:

Pokud vás zajímá cokoli ohledně výše uvedeného nebo ještě něco dalšího, co se týče tématu sebeřízeného vzdělávání, můžete si objednat online konzultaci a popovídáme si o tom, co vás zajímá.

Cena online konzultace je 1.000,- Kč vč. DPH / 60 minut 

Reference

Konzultace s Petrou mi otevřela oči v mnoha aspektech domácího vzdělávání. Nejenže jsem získala cenné informace o tom, jaké podoby může mít domácí vzdělávání a jak to začlenit do našeho každodenního života, ale také jsem objevila, jak mohu lépe spojit rodinný život s mým online podnikáním. Její přístup, který kombinuje business strategie s energetickými principy, mi pomohl najít harmonii mezi prací a výchovou dětí."
Eva Hrubá
podnikatelka a matka dvou dětí
Díky Petře jsem pochopila, jak může být unschooling cestou ke svobodě a seberealizaci nejen pro mé děti, ale i pro celou naši rodinu. Její individuální přístup, plný empatie a porozumění, mi pomohl nastavit vzdělávací proces tak, aby respektoval přirozenou zvídavost a talenty mého dítěte
Lucie Poláková
freelancerka
Konzultace s Petrou byla pro mě a mou rodinu zásadním krokem k efektivnějšímu a radostnějšímu domácímu vzdělávání. Její tipy na integraci cestování a praktických životních dovedností do učebního plánu obohatily náš život a daly nám nový pohled na vzdělávání mimo tradiční školní systém
Alena Vesela
matka 3 dětí
"A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé"

Díky, Peti, právě jsem doposlechla video o dom.vzdělávání a podnikání. Jsi neuvěřitelně aktivní a vytrvalá, po očku sleduji Tvé aktivity a moc se těším, až se to vyjde a připojím se k Tvému vedení i k dalším ženám… Roste to celé velmi hezky, zaléváš to svou pozorností a laskavou péčí, mám ráda Tvůj způsob práce a komunikace… A srdce je v Tvém vedení velmi cítit- už na první konzultaci s Tebou to bylo krásně přirozené a hřejivé. Netlačíš na pilu, jsi přirozená, laskavá, hledáš cesty, reaguješ plynule na vzniklé situace... Krása.
Konzultace s Petrou byla nejen inspirativní, ale také praktická. Ukázala mi, jak mohu propojit svou vášeň pro cestování a práci z jakéhokoli koutu světa s vzděláváním mého dítěte. Její návrhy na využití digitálních nástrojů a online zdrojů pro domácí vzdělávání byly nepostradatelné. Je skvělá a inspirativní žena a úspěšná online podnikatelka, od které se budu ráda učit a inspirovat i nadále.
Bára Sedláková
začínající online podnikatelka, matka 2 dětí
Setkání s Petrou zcela změnilo náš přístup k domácímu vzdělávání. S její pomocí jsme objevili, jak může být učení zábavné a přitom efektivní, a jak se dá vytvořit prostředí podporující neustálý růst a rozvoj. Její schopnost propojit business strategie s výchovou a vzděláváním je jedinečná a velmi inspirativní. Netušili jsme, že je mnoho tak rozmanitých cest vzdělávání i podnikání.
Michala Dlouhá
výživová poradkyně, matka 2 dětí