S dětmi ke svobodě

Můj život se zásadně změnil ve chvíli, kdy jsem se rozhodla začít podnikat.

Byla jsem tenkrát těsně po mateřské, synek nastoupil do školy, měli jsme rozestavěný dům, hypotéku na krku…ale nemohla jsem si pomoct…muselo se to stát. A dneska jsem svému mladšímu já vděčná, že to udělalo, ikdyž to nebylo vůbec snadné a dala bych tenkrát nevím co za rady a průvodce, který by mne provedl prvními kroky.

A protože vím, jaké to bylo těžké, ale kam jsem za ty roky došla, ráda bych pomohla každé ženě a dívce, která má chuť podnikat, ale bojí se do toho jít sama…jsem tu pro vás a pomohu vám…a moc ráda. Protože ta cesta je tak úžasná, že bych si moc přála, aby ji poznalo co nejvíce žen a mohly stát hrdě na svých vlastních nohách.
 
Chtěli byste zkusit podnikat, ale máte nějaké obavy či nejistoty? Mám spoustu zkušeností a provedla jsem těžkým začátkem již spousty žen. Pomohu i vám.
 
 
Určitě se máte na co těšit  a já se těším na vás 🙂
 

Můj život se mi doslova přetočil pod nohama… když jsem se rozhodla začít podnikat.

Od té doby uplynulo mnoho let během nichž jsem učila sebe a později další ženy, jak si díky podnikání plnit svůj sen a kráčet ke svobodě.
Spoustu let jsem provázela ženy v živých kurzech. Mým přáním je dopřát takovou cestu každé z vás, to bych nikdy v „reálném světě“ nemohla zvládnout, proto jsem se rozhodla převést svoji podporu do online světa, abych mohla podpořit, co nejvíce z vás.
 
Pokud cítíte, že je podnikání vaše cesta, provedu vás důležitými kroky k vašemu vysněnému podnikatelskému snu.
 

Online kurzy a programy pro podnikatelky najdete na mém webu: www.petratrnkova.cz

Technické záležitosti ohledně tvorby webů, katalog online podnikatelek a motivační klub na webu: www.podnikatelky.online

Pokud teprve hledáte svůj nápad, v čem podnikat, pak jsem pro vás připravila minikurz Najdi svůj zlatý klíč.
 
 
s dětmi ke svobodě
 
 

Je možné propojit podnikání a čas s dětmi, s rodinou?

U nás je to tak, že jedno je součástí druhého.
Podnikáme a máme děti po své boku. Kdo mne sleduje, tak ví, že žijeme život tak svobodný, jak jen to jde.
Děti máme na domácím vzdělávání, vlastně spíš unschoolingu. Nám to tak vyhovuje a jsem šťastná, že jsme tuhle cestu objevili.
Nestalo se to přes noc, byl to dlouhý proces a opravdu velké přenastavení našich hlav…dnes se tomu říká mindset?
Ano, ano, je to cesta náročná…ale my máme moc rádi výzvy a jejich překonávání. A když se ohlédneme zpět, je to super zjištění, kam jsme se dokázali dostat…a víte co??? Rozhodně ještě nejsme na konci🙂
 

Pokud po takové cestě toužíte také, bude mi potěšením podělit se o naše zkušenosti, rady a tipy, co je třeba udělat pro domácí vzdělávání, jak probíhá proces a především o slasti a strasti této svobodné cesty.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně domácího vzdělávání, můžete si rezervovat termín konzultace a já vám povím vše, co vás bude ohledně tohoto tématu zajímat 🙂

Rezervace termínu konzultace ZDE

Tak pokud vás zajímá náš příběh a chcete naopak sdílet ten váš, sledujte nás zde na Instagramu 
Projekt zaměřený právě na to, jak propojit rodinný život s tím podnikatelským, cestováním a snem o svobodě. Pod stejným názvem jsme i na facebooku🙂https://www.facebook.com/SdetmiKeSvobode a skupinka https://www.facebook.com/groups/sdetmikesvobode